Sponsoren 04-10-2015

Shirtsponsors

Naam Team Website
Inkada Facilitair Inkoopmakelaars Shirtsponsor selectie www.inkada.nl
Drive-in Top Frequency Shirtsponsor B & D-jeugd www.tfborne.nl
Tijhuis Totaalinrichting Shirtsponsor E & F-jeugd www.tijhuistotaalinrichting.nl

Bordsponsors

Naam Plaats Telefoon Website
Inkada Facilitair Inkoopmakelaars Almelo 0546-455655 www.inkada.nl
De Boer Wooninrichting Borne 074-2661180 www.deboerwonen.nl
Boonk Juwelier – Horloge Borne 074-2665789 www.boonkjuwelier.nl
Grand cafe de Steeg Borne 074-2667953 www.steegje.nl
Zuivelhoeve Borne 074-2668818 www.zuivelhoeve-borne.nl
Visschedijk Facilitair Oldenzaal 0541-288650 www.visschedijk.nl
Drive-In Top Frequency Borne 06-51123606 www.topfrequency.nl

Adverteerders clubblad

Naam Plaats Telefoon Website
Alkoof Interieurs Borne 074-2662275 www.alkoof.nl
Transportmij. Hazewinkel-Slebos Oldenzaal 0541-514395 www.hazewinkelslebos.nl
Wika Grafische Producties Borne 06-12222997 wikadruk@home.nl
De Barrique Borne 074-2671961 www.debarrique.nl
Dommelsch Bier www.dommelsch.nl
Eurosport Borne 074-2667010 www.eurosportborne.nl
Visschedijk Facilitair Oldenzaal 0541-288650 www.visschedijk.nl
G. Stege & Zn – Poelier Zenderen 074-2662164
Chalet Lantana Stadl an der Mur 074-2673234 www.chaletlantana.nl
Berteke Hairstyling “De Kapper” Borne 074-2670272 www.berteke.nl
Peter Korf Stomerij Borne 074-2661738
Leuveld Electro Centrum (L.E.C) Borne 074-2672620 www.lecbv.nl
Plus Huls v/d Nieuwboer Borne 074-2661563 www.plus.nl/huls-van-den-nieuwboer
Rabobank Centraal Twente Borne 074-2456789 www.rabobank.nl/centraaltwente