Sponsoren 04-10-2015

 

Shirtsponsor selectie Inkada
Inkoop & Advies – Facilitair Makelaars
www.inkada.nl
Shirtsponsor 2e team Inkada
Inkoop & Advies – Facilitair Makelaars
www.inkada.nl
Shirtsponsor 3e team Sportpaviljoen www.sportpaviljoenborne.nl
Shirtsponsor B & D-jeugd Drive-in
Top Frequency
www.tfborne.nl
Shirtsponsor E & F-jeugd Tijhuis
Totaalinrichting bv, Hengelo
www.tijhuistotaalinrichting.nl
Trainingspakken A-jeugd Diso Efde
Trainingspakken B-jeugd telecomwinkel optie#1 www.optie1.nl
Trainingspakken C & E & F-jeugd De Suykerbuyk
Bak- & Snoepwinkel

Bordsponsors

Naam Plaats Telefoon Website
Inkada Facilitair Inkoopmakelaars Almelo 0546-455655 www.inkada.nl
De Boer Wonen Borne 074-2661180 www.deboerwonen.nl
Boonk Juwelier – Horloger Borne 074-2665789 www.boonkjuwelier.nl
Grandcafe de Steeg Borne 074-2667953 www.steegje.nl
Dusseldorp 074-2653355 www.dusseldorp.nl
Zuivelhoeve Borne 074-2668818 www.zuivelhoeve-borne.nl
Esrotech specialist in roosters en treden Borne 074-2673868 www.esrotech.nl
Visschedijk Facilitair Oldenzaal 0541-288650 www.visschedijk.nl
Drive-In Top Frequency Borne 06-51123606 www.topfrequency.nl

Adverteerders clubblad

Naam Plaats Telefoon Website
Alkoof Interieurs BV Borne 074-2662275 www.alkoof.nl
AVIA Weghorst Borne www.aviaweghorst.nl
Pearle Opticiens Borne Borne 074-2665544 www.pearle.nl
Wika Grafische Producties Borne 06-12222997 wikadruk@home.nl
De Barrique Borne 074-2671961 www.debarrique.nl
Dommelsch Bier www.dommelsch.nl
Eurosport Borne 074-2667010 www.eurosportborne.nl
Visschedijk Facilitair Oldenzaal 0541-288650 www.visschedijk.nl
G. Stege & Zn – Poelier
Chalet Lantana Stadl an der Mur 074-2673234 www.chaletlantana.nl
Johan Oerbekke
. Specialiteitenslagerij
Borne 074-2661408 www.slagerijjohanoerbekke.nl
Peter Korf Stomerij Borne 074-2661738
Leuveld Electro Centrum (LEC) Borne 074 2672620 www.lecbv.nl
Plus Huls v/d Nieuwboer Borne 074-2661563 www.plus.nl/supermarkten/Borne/huls-van-den-nieuwboer
Rabobank Centraal Twente Borne 074-2456789 www.rabobank.nl/bedrijven/lokalebanken/centraaltwente/